| numer referencyjny | 25635 |
| Marka | LAG |
| Date first registered | 15-06-2006 |
| numer referencyjny | 25635 |
| Marka | LAG |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 15-06-2006 |
| KONFIGURACJA OSI | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 8200 kg |
| Pojemność | 30800 kg |
| Masa całkowita | 39000 kg |
| Rozstaw osi | 901 |
| Długość | 1391 cm |
| Szerokość | 255 cm |
Reference number: 25635 LAG flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, drum brakes and 3 BPW axles. Platform dimensions: 1,360 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 435/50 R 19.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 435/50 R 19.5 |
| Zawieszenie | Air suspension |
|---|---|
| Rozmiar opon | 435/50 R 19.5 |